O firmie

O firmie

O firmie

SZANOWNI PAŃSTWO

Pracowania projektowa WOSAN została utworzona w styczniu 2009 roku przez inż. Małgorzatę Kudrę absolwentkę Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej i działa nieprzerwanie do dziś.

W lipcu 2015 roku Właścicielem firmy został Andrzej Kudra i firma zmieniła nazwę na WOSAN PROJEKTY INSTALACJI.  Prowadzeniem biura oraz sprawami technicznymi zajmuje się nadal Małgorzata Kudra.

Projektant Małgorzata Kudra od ponad dziesięciu lat posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w zakresie projektowania instalacji i sieci sanitarnych.

Swoją drogę zawodową rozpoczęła w biurze inżynierskim CEWOK specjalizującym się w projektach sieciowych, a następnie w PRACOWNI PROJEKTOWEJ SANMED. Praktykę wykonawczą zdobyła w firmie LEROSERWIS.

Po uzyskaniu uprawnień budowlanych  rozpoczęła własną działalność gospodarczą polegającą przede wszystkim na wykonywaniu projektów instalacji i sieci sanitarnych.

Od tamtej pory firma nieustannie rozwija się, oferując Państwu nienaganną jakość i gwarancję satysfakcji z zapewnionych przez nas usług.

Pracownia posiada własny zespół o asystentów z minimum 2-letnim doświadczeniem, są to Absolwenci uczelni wyższych wydziału Inżynierii Środowiska  Politechniki Warszawskiej i SGGW.

Nasze projekty gwarantują optymalną budowę oraz eksploatację sieci, przyłączy oraz instalacji wewnętrznych.
Dbamy o to, aby nasze usługi były kompleksowe oraz by spełniały Państwa oczekiwania terminowe, a także żeby ich jakość była zawsze na najwyższym poziomie.
W trakcie projektowania pracujemy na najnowszych programach CAD oraz branżowych aplikacjach obliczeniowych.

Gorąco zapraszamy do współpracy.